Sokol Šlapanice - TJ Sokol Podolí 88 : 67

V posledním utkání sezóny 2011/2012 se Podolí představilo proti celku ze Šlapanic. V pěkné hale Sokola Šlapanice se Podolí příliš nedařilo střelecky a ani kombinačně. Jen se třemi hráči na perimetr se nedalo vzdorovat tlaku domácích. Podolí prohrálo celkem velkým rozdílem, způsobeným výpadkem v poslední čtvrtině.

• Více zde:
  • Vloženo 10.4 2012

SKB BP Brno Černovice - TJ Sokol Podolí 66 : 61

Předposlední utkání odehrálo Podolí na palubovce nedalekých Černovic. V domácím prostředí černovický tým porazil Podolípětibodovým rozdílem. Černovice nastoupily v hodně pozměněné sestavy, než ohedrály předchozí utkání v Podolí. Silnější sestava Černovic porazila Podolí o 5 bodů.

• Více zde:

TJ Sokol Podolí - BC Vysočina B 89 : 57

V posledním domácím utkání se představili podolští hráči proti celku z Vysočiny. Prohru na palubovce jihlavských se domácím podařilo odčinit. V tomto utkání si na své přišli i diváci, kdy se po dlouhé době hrál kolektivní rychlý basketbal. Mladý celek Vysočiny prohrál 32 bodů. Touto výhrou se podařilo Podolí odvrátit možnost sestupu ze soutěže OP II. To vše i díky tomu, že se v páteční předehrávce nepodařilo Černovicím porazit celek z Kroměříže.

• Více zde:
  • Vloženo 21.3 2012

TJ Sokol Podolí - BK TJS Rokospol Uherský Brod 64 : 70

K nedělnímu soupeři mělo družstvo co oplácet. V Brode odcházelo u hřiště Podolí s 20ti bodovou ztrátou. Odplata se příliš nepovedla, i v druhém utkání odešlo Podolí jen s jedním bodem, kdy doma prohráli o 6 bodů.

• Více zde:
  • Vloženo 12.3 2012

TJ Sokol Podolí - Slavia Kroměříž B 77 : 67

Jedno z posledních domácích utkání odehrálo podolí proti celku Kroměříže. Kroměříž přijela jen s pěti hráči. Toho Podolí s odřenýma ušima využilo a připsalo si výhru nad tímto silným celkem.

• Více zde:

BK Vyškov - TJ Sokol Podolí 89 : 59

Nedělní utkání mohlo Podolí zvítězit, i když proti favoritovy. Celek Podolí neměl co v utkání ztratit. První utkání vyhrálo Podolí o 2 body. Bohužel díky několika vlivům dojelo Podolí v nekompletní sestavě. Díky vysílení z předešlého utkání s celkem Tišnova dokázalo držet krok jen do poločasu. Pak hráčům docházeli síly. Toho domácí naplno využili a s přehledem zvítězili.

• Více zde:
  • Vloženo 20.2 2012

SKB Tišnov - TJ Sokol Podolí 77 : 67

Sobotní utkání odehrálo Podolí na palubovce Tišnova. Domácí zvítězili o deset bodů. Tišnov si upevnil svoji 2 pozici v tabulce soutěže OPII.

• Více zde:

TJ Sokol Podolí - INMEDIAS Mikulov 79 : 77

Nedělní utkání Podolí odehrálo proti celku z Mikulova. Mikulov přijel jen se šesti hráči a přesto skoro vyhrál. Díky administrativní chybě trenéra Mikulova nemohl sedmý hráč Mikulova nastoupit jenž dojel dodatečně. Domácí výhráli jen o prsa. V pořadí čtvrtá výhra v soutěži jistě potěšila diváky díky své dramatičnosti a Podolí se nepropadne na dno tabulky.

• Více zde:
  • Vloženo 23.1 2012

TJ Sokol Podolí - TJ Lokomotiva Břeclav 77 : 92

Po novém roce tým Podolí začal druhou polovinu soutěže proti ambicióznímu celku z Břeclavy. Tento tým vede soutěž bez porážky. Domácí hráči nedali svoji kůži zadarmo. Břeclav zaslouženě vyhrála 77:92.

• Více zde:

TJ Sokol Podolí - SKB BP Brno Černovice 85 : 84

Poslední utkání letošního roku odehrál tým Podolí souboj s týmem z Černovic. Tento tým měl během úvodní poloviny sezóny nevyrovnané výsledky a bylo jen otázkou jaký "mančaft" přijede a s jakým složení. Diváci si mohli užít velmi zajímavé utkání, kde se rozhodovalo o výsledku až po skončení hrací doby. Díky jednomu z nejzkušenějších Podolí vyhrálo o jediný bod.

• Více zde:
  • Vloženo 17.12 2011

TJ Sokol Podolí - Sokol Šlapanice 85 : 81

V předposledním utkání hostil tým z Podolí rivala z nedalekých Šlapanic. Tým Šlapanice je složen z mladých šikovných hráčů. Domácím se při tomto utkání dařilo(15 trojek), a tak si vystříleli další výhru v soutěži OPII.

• Více zde:

BC Vysočina B - TJ Sokol Podolí 62 : 53

Ve 4. kole soutěže OP II zamířili muži Podolí na vysočinu. Na utkání hráči odjížděli s nadějí na další vítězství. Bohužel tým bez výhry v novém ročníku OP II se nepodařilo podolským zdolat a prohráli o 9 bodů.

• Více zde:
  • Vloženo 2.12 2011

Slavia Kroměříž B - TJ Sokol Podolí 65 : 55

Další utání odehráli muži Podolí proti celku Kroměříže. Utkání se odehrálo v netradičním nedělním odpoledním čase. V utkání zvítězili zaslouženě domácí.

• Více zde:
  • Vloženo 15.11 2011

BK TJS Rokospol Uherský Brod - TJ Sokol Podolí 88 : 68

K dalšímu utkání zamířila hrstka podolských hráčů do Uherského Brodu. Během první čtvrtiny se rozhodlo o jednoznačné výhře domácích. Početnější celek měl výbornou střelbu a více doskoků na obou stranách hřiště. Sedm statečných zamířilo do Brodu, i přes malý počet hráčů s vidinou vítězství, ovšem do první čtvrtiny.

• Více zde:

TJ Sokol Podolí - SKB Tišnov 62 : 94

Na nedělní utkání přijel soupeř z Tišnova. Tým Tišnova se po skončení loňského ročníku spojil s týmem SK Kuřim. Již tak silný celek se stal ještě silnějším. Podolí s tímto celkem dokázal držet krok jen do začátku třetí čtvrtiny.

• Více zde:
  • Vloženo 1.11 2011

TJ Sokol Podolí - BK Vyškov 75 : 73

V prvním domácím utkání hostili hráči Podolí soupeře z nedalekého Vyškova. Již v minulé sezóně soubojě těchto celků končili dramatickou koncovkou. Na své si mohli přijít diváci, kdy mohli shlédnout napínavý konec utkání.

• Více zde:

TJ Lokomotiva Břeclav - TJ Sokol Podolí 87 : 60

Nedělní utkání bylo hráno proti celku TJ Lokomotiva Břeclav. Jedná se o mladý perspektivní tým, který na sobě od loňské sezóny hodně zapracoval. Podolí mělo možnost se s tímto celkem měřit na přípravném turnaji v Ratíškovicích.

• Více zde:
  • Vloženo 18.10 2011

INMEDIAS Mikulov - TJ Sokol Podolí 60 : 49

Prní utkání nového ročníku soutěže OP II odehrály hráči Podolí proti nováčkovi soutěže Mikulovu. Soupeř nebyl žádným neznámým celkem. Podolí s celkem Mikulova soupeřilo v nižší soutěži několik sezón....