Statistika hráčů za sezónu 2017/2018

Více zde:

Vloženo 20.3. 2018

Slavia Kroměříž B - TJ Sokol Podolí 54 : 46

Ani v nedělním utkání se podoslkým hráčům nedařilo. Při velmi pomalém utkání domácí obhájili palubovku. Podolí mělo hlavně problém s proměňováním příležitostí z těsné blízkosti koše. Podolí tak zakončilo sezónu 2017/2018 prohrou. Více zde:

Vloženo 6.3. 2018

TJ Znojmo - TJ Sokol Podolí 70 : 67

Podolí se příliš na palubovce Znojma neukázalo. V divácky velmi neatraktivním utkání vyhráli domácí, i když si závěr utkání hodně zkomplikovali. Hosté si v utkání za předvedený výkon nezasloužili vítězství. Více zde:

TJ Sokol Podolí - BK Velké Meziříčí 62 : 78

V posledním domácím zápase sezóny 2017/2018 se Podolí příliš nevyznamenalo. JIž po úvodních minutách bylo téměř rozhodnuto o výsledku utkání. Domácí se sice snažili, ale vždy když se přiblížili vyrovnání Velké Meziříčí zabralo a šňůrou bodů si opět vypracovalo pohodlný náskok. Více zde:

Vloženo 13.2. 2018

TJ Sokol Podolí - Sokol Hodonín 66 : 90

Domácí sokoli přivítali bratry z Hodonína. Podolí dost jednoznačně prohrálo v Hodoníně. Doma hra nevypadala tak jednoznačně, i když výsledek tak hovoří. Podolí prohrálo závěrečné minuty v poměru 16:4, kde se vytvořil tak propastný rozdíl. Hosté zaslouženě vyhráli a z Podolí si odvezli 2 body. Více zde:

Vloženo 30.1. 2018

TJ Sokol Podolí - Spartak Uherský Brod B 75 : 66

V netradičním sobotním čase se odehrálo utkání v podolské sokolovně, kdy domácí hostili Spartak Uherský Brod. Domácím se podařilo v utkání zvýtězit, ikdyž to nebylo vůbec jednoduché. Více zde:

Vloženo 23.1. 2018

TJ Sokol Podolí - Slovan Černá Pole C 84 : 87

Ani na domácí palubovce se nepodařilo najít sokolům recept na Černá Pole. Podolí opět malým rozdílem prohrálo jinak bojovný divácky atraktivní zápas. Utkání bylo odehráno v pátek v netradičním čase kůli Společenskému plesu. Více zde:

TJ Sokol Podolí - BK Vyškov 90 : 79

Poslední zápas roku 2017 Podolí odehrálo na domácí palubovce. Soupeřem byl rival z Vyškova. Vyškov nevyužil výškovou převahu a podolští hráči si připsali další výhru v OPII. Více zde:

Vloženo 23.12. 2017

TJ Sokol Podolí - TJ Znojmo 102 : 73

Druhé domácí utkání Podolí vyhrálo. Domácí měli problémy s koncentrací v obraně, ale přesto jednoznačně zvítězili nad týmem ze Znojma. Domácím se dokonce podařilo pokořit sto bodovou hranici. Více zde:

Vloženo 5.12. 2017

TJ Sokol Podolí - Slavia Kroměříž B 80 : 85 pp

Divácky atraktivní utkání bylo ke shlédnutí v Podolí. Premiérové představení domácích Sokolů se příliš nepodařilo. Kroměříž vyhrála v prodloužení o pět bodů. Více zde:

BK Velké Meziříčí - TJ Sokol Podolí 57 : 53

Přes urputný boj na hřišti byl tým domácích šťasnější. Velké Meziříčí v dramatickém zápasu přehrálo Podolí o 4 body. Více zde:

Vloženo 20.11. 2017

Sokol Hodonín - TJ Sokol Podolí 92 : 60

Předehrávce kola nekompletní tým Sokola Podolí zavítal na palubovku ambiciózního celku Sokola Hodonín. Podolí jednoznačně podlehlo fyzicky zdatnějšímu týmu z Jižní Moravy. Podolí jen v sedmi drželo krok s Hodonínem jen v úvodních minutách zápasu. Více zde:

Vloženo 13.11. 2017

Spartak Uherský Brod B - TJ Sokol Podolí 55 : 72

Nečekané vítězství si odvezlo Podolí z Uherského Brodu. Hostům se v utkání dařilo až na mírné zaváhání v první čtvrtině. Podolí vyhrálo netradičně všechny čtvrtiny a díky tomu vyhrálo a přípisuje si premiérové vítězství v letošním ročníku OPII. Více zde:

Vloženo 7.11. 2017

Slovan Černá Pole C - TJ Sokol Podolí 83 : 67

Hosté prohráli na palubovce Černých polí v netradičním sobotním dopoledním čase. Domácí nejvíce těžili z výškové převahy a jednoznačně dominovali pod oběma koši a díky tomu zaslouženě vyhráli. Více zde:

BK Vyškov - TJ Sokol Podolí 70 : 65

V premiéře letošního ročníku se Podolí utkalo ve Vyškově. Nepříliš pohledný zápas nakonec vyhráli domácí. Na obou týmech bylo patrné, že teprve začala sezóna a oba mančafty se teprve rozehrávají. Více zde: