SKB Tišnov - TJ Sokol Podolí 48 : 61

Po přestávce v soutěži OPI odehrál tým Podolí utkání v Tišnově. Podolí v tomto utkání zvítězilo o 13 bodů.

Souboj těchto celků nepřinesl basketbalovým fanouškům to co by od něj čekali. Tým Podolí se na hřišti spíše hledal. V hledání na hrišti dívkám z Podolí sekundoval domácí celek, který toho také příliš nepředvedl.

TJ Sokol Podolí - SKB Tišnov 62 : 42

Druhé domácí utkání odehrály dívky z Podolí proti slabšímu celku Tišnova. Tentokrát se domácím podařilo zvítězit a jsou na 4. děleném místě v tabulce soutěže OPI společně s týmem Kyjova.

Úvod prní čtvrtiny lépe vyšel domácím. Úspěšnou střelbou za tři body si domácí vybudovali mírné vedení, které do konce čtvrtiny ještě navyšovali. Neproměněných šest trestných hodů za čtvrtinu naštěstí na vývoj utkání nemělo příliš velký vliv.

V druhé čtvrtině to na hřišti nevypadalo na žádné střelecké hody. Slušné obrany nedovolili ani jednomu celku větší prostor pro střelbu. Úspěšněji z tohoto souboje vyšli domácí, kteří tuto čtvrtinu vyhráli 14:10.

Po změně stran lépe zahájili opět domácí. Do pátě minuty třetí čtvrtiny si domácí vypracovali až 17 bodové vedení. Tišnovu se náskok podařilo mírně korigovat. Na konci čtvrtiny Podolí mělo pohodlný 15 bodový náskok.

Během čtvrté čtvrtině si podolské dívky vypracovaly až 24 bodové vedení, které nevydrželo do konce utkání. Výsledné skóre odpovídá odvedené hře na obou stranách.

Podolí získalo druhou výhru v soutěži OPI. V tomto utkání se k dobrému výkonu rozehrála Vybíralová. Takto si ji pamatuji ještě před zraněním kolene. V dalším kole(12.11) čeká Podolí cesta na Vysočinu, kde odehraje utkání v 17.00 hodin v hale Hala SMJ Jihlava.

Čtvrtiny:(19:12); (14:10); (15:11); (14:9).