TJ Sokol Podolí - TJ Znojmo A 91 : 61

K nědělnímu utkání do Podolí dorazil druhý tým soutěže OP II. Celek Podolí se toho nezalekl a porazil jednoznačně tento tým. Po mnohem lepším výkonu, než jaký domácí hráči předvedli v sobotním utkání. Úvodní minuty již tradičně patřili domácím. Základní sestava do konce první čtvrtiny vytvořila dostatečný náskok. V dobrém střeleckém rozpoložení a dobrou obranou se podařilo tento náskok navyšovat i v druhé čtvrtině. V další fází zápasu dostali prostor i hráči, kteří příliš nehrávají a ukázali se jen v dobrém světle. Tato výhra byla již šestá v pořadí a zvíšila naděje na udržení v tak vyrovnané soutěži OP II. Další dvojutkání je hráno 12. a 13. března na palubovce Kuřimya Tišnova.

TJ Znojmo A - TJ Sokol Podolí 74 : 57

Další kolo soutěže OPII mužů odehrálo Podolí opět na venkovní palubovce tentokráte v dobře známé hale ve Znojmě. Znojmo, dělící se s Kyjovem o 1 a 2 příčku soutěže, se nenechalo zaskočit od posledního týmu soutěže a udrželo si svoji bilanci s jedinou prohrou v soutěži OPII. Znojmo se v utkání dostalo do vedení a již si toto vedení neslo až do závěru utkání. První čtvrtina byla téměř vyrovnaná. Tým domácích tuto čtvrtinu vyhrál o 3 body. V druhé čtvrtině si domácí udržovali mírný náskok a díky střeleckému výpadku Podolí mezi 8 a 10 minutou si vytvořili pohodlné 17 bodové vedení o poločase. Ve třetí čtvrtině se podařilo podolským hráčům mírně zkorigovat výsledek a tuto čtvrinu vyhrát v poměru 13:18. Závěrečná čtvrtina vyzněla opět mnohem lépe pro domácí. V úvodních minutách se nikomu z Podolí nepodařilo střelecky prosadit a obrana také nebyla ideální. To znamenalo jen navyšování vedení Znojma. V polovině poslední čtvrtiny se podolští hráči střelecky probudili, ale nic na tom nezměnilo na tom, že Znojmo pohodlně porazilo Podolí 74 : 57.

Trefil 3 4 : 1 1